Portál SaunyvČesku.cz neprovozuje žádnou saunu, bazén či wellness centrum, ani není s žádným provozovatelem takového zařízení smluvně či jinak vázán. Sdružuje všechny provozovatele sauny na území České republiky a funguje jako jednotné informační místo pro návštěvníky saun, na kterém naleznou podrobnosti o veškerých saunách v okolí, kde se právě nacházejí nebo kam mají v plánu se vydat.

Než se nám rozhodnete napsat, projděte si, prosím, seznam nejčastěji kladených otázek vpravo. Možná tam naleznete odpověď i na ten váš dotaz. Pokud s námi chcete hovořit telefonicky, pošlete nám prostřednictvím formuláře níže své telefonní číslo. Ozveme se vám ihned, jakmile to bude možné.

Jsou tady uvedeny opravdu všechny sauny?

Snažíme se, aby náš seznam saun v Čechách a na Moravě byl kompletní. Spolupracujeme s majiteli a provozovateli saun, a snažíme se vždy udržovat veškeré informace maximálně aktuální. Může se však stát, že nám tady nějaká sauna chybí nebo bude chybět, zvlášť pokud je nově otevřená. V případě, že se tak stane, dejte nám, prosím, o tom vědět. Rádi se s majitelem spojíme a saunu přidáme mezi ostatní. Cílem saunového portálu SaunyvCesku.cz je spokojený návštěvník, který tady najde kompletní a aktuální přehled saun.

Co znamenají barevné symboly na mapě?

Barevné symboly na mapě jsou použity pro zvýraznění rozdílných kategorií sauny. Rozhodli jsme se takto jednotlivá místa od sebe odlišit v závislosti na vybavení a nabízených službách. Toto označení pomáhá návštěvníkům webu vybrat si typ sauny, který je mu nejbližší. Někdo preferuje samostatnou saunu, jiný dává přednost odpočinku ve wellness centru. Žlutě je označena povětšinou samostatná sauna, zeleně wellness centrum (musí obsahovat saunu a minimálně další dvě "atrakce", které z podniku dělají wellness centrum, nejčastěji např. sauna, pára, whirpool), modře je pak označena sauna, která se nachází typicky v místě velkého plaveckého bazénu.

PROVOZOVATEL WEBU

Mgr. Michal Urbánek, IČ: 87016800, e-mail: mu(zavináč)saunyvcesku.cz

3 Kategorie 448 Lokace 886 Zdroje